GENOMINEERDEN

Hier komen de 50 genomineerde filmpjes van het jaar 2021.

Frauke Depamelaere

Het patatje dat een frietje wilt worden |  01:00

Cedric Kamermans

Two Truths, one lie  |  01:00

Elena Pavlyukova

Microrave  |  01:00

Alexander Bracke

Hey opa  |  01:00

Lotte Moortgat

Maandagweg  |  01:45

Margo Deleeck

Spookhuis  |  01:00

Jari De Brabander

The Shibui Pen |  00:15

Kobe Casteels

Neen, ik ben geen modelstudent |  01:00

Diewert Coppens

't Is weer van da  |  01:00

Jannes Broodcoorens

Destruction  |  01:00

Moran Dewilde

Dinner Is Served  |  01:00

Ellen Byttebier

200 meter nylondraad  |  01:00

Alexander Bracke

Bake a cake  |  01:00

Arne De Corte

Rogo  |  01:06

Jorrit Eggermont

Poppy  |  01:00

Margot Roegiers

Blauwe Vlek  |  01:00

Kaylie Decaluwe

Balance |  01:00

Margot Serpentier

Floating Thoughts  |  01:00

Ibram Uytterschaut

Drawing History  |  01:00

Jolien Govaerts

Oud papier  |  01:00

Blixa Declerck

Douwe Egberts: Iced Coffee |  00:15

Yanaika Van den Abbeel

Mentalia  |  01:00

Jannes Broodcoorens, Julien Delfosse, Jonas Vanthomme, Arne De Corte

Coraçu  |  01:00

Arnaud Haentjens

Prisoner  |  01:00

Lukas Demuynck

360° Middeleeuwen  |  00:20

Elias Impens

Bang van tijd  |  01:00

Lotte Moortgat

DEVELOP  |  01:00

Lore Rogge

Girl Powder  |  01:00

Lisa Dhooge

WIE OE WIE OE |  00:25

Yanaika Van den Abbeel

Alleen  |  01:00

Cas Konings

83% charged  |  00:15

Daan Vandevoorde

Not for Hire  |  01:00

Tibo De Rycke

Jazz Club  |  01:00

Matilde Sybertz

Asem  |  01:00

Oscar Moerman

Tribal Chase  |  01:00

Oscar Moerman

An apple a day keeps the carrot away  |  00:20

Rune Vercammen

Competitive nature  |  01:00

Claudine de Kesel

Tea Time  |  01:00

Alexander Bracke

Aruteberude no gei no kishi - Anime Opening  |  01:00

Jasper Robyn

Slice And Dice  |  00:25

Jari De Brabander

Sleeping Matters  |  01:00

Oscar Moerman

Forest Walk  |  01:00

Cédric Kamermans

The Grid |  01:00

Lukas Demuynck

Ik zou iets moeten maken om te lachen...  |  01:00

Nikolaï Becqué

Sunday Best |  01:00

Louis Lermytte

Moord bij Maanlicht  |  01:00

Robbe Van Mulders

room 666  |  00:20

Roel Verzele

Allergies  |  01:00

Jeroen Verhaeghe

Fitwatch |  00:15

Arnaud Haentjens

Joep  |  01:00

MORE THAN ONE MINUTE

Simon Thys

Karel  |  05:57

Lisa Dhooghe

Brief aan Corona  |  05:11

Berit DeSutter

Corona  |  02:37

Steffen Noppe

Isolation  |  04:49

Sabir Kerkich, Boas Aerts, Jonas Di Dier, Jan Melkebeek

Rust en Stilte  |  11:39

VIRAL CHALLENGE

Kobe Casteels

30 Seconds to arrival  |  2:30

Casper Faelens

Verkouden  |  01:00

Jan Melkebeek

"Fetch, boy!"  |  01:00

Dieter Noé

I caused all of this - Poetical  |  01:00

Jens Wolfs

Vettig Manneke  |  01:00